Ko mēs darām

Multimodāli risinājumi

Konteineru vilcienu maršruti no Rīgas uz Krieviju, Kazahstānu, Centrālo Āziju un Afganistānu.

Uzņēmuma un industrijas ziņas

Pilns raksts SRR kvalitātes vadības sistēma atbilst standarta ISO 9001:2009 prasībām

pirms 6 gadiem

Ar mērķi gūt apliecinājumu tam, ka uzņēmuma darbība ir kvalitatīva un tās efektivitāte pastāvīgi tiek paaugstināta, kopš 2009.gada SRR kvalitātes pārvaldības sistēma ir sertificēta atbilstoši starptautiska standarta ISO 9001:2009 prasībām. 201..

Pilns raksts SRR noslēdza līgumu ar LIAA

pirms 7 gadiem

2015.gada 11. novembrī A/S “SRR ”ir noslēgusi līgumu Nr. L-ĀTA- 15-3496 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta „Dalība starptautiskajās izstādēs “TRANSPORT LOGISTIC 2015” Minhenē un „Transit Kazakhstan 2015” Almatā” īstenošan..

Pilns raksts SRR piedalījās izstādē "Transit-Kazakhstan 2014"

pirms 8 gadiem

2014. gada 21.-23.maijā A/S „SRR” piedalījās starptautiskajā transporta un loģistikas izstāde „Transit-Kazakhstan 2014” Astanā. Projekts tika īstenots sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, ko līdzfinansēja Eiropas Reģionālās attīs..

Par uzņēmumu

Kopš civilizācijas pirmsākumiem bijis nepieciešams pārvadāt preces no austrumiem uz rietumiem un pretējā virzienā. Gluži tāpat kā paiet laiks un aizplūst upes, zīda ceļš ir attīstījis savu darbības vietu, un tā vietā, lai šķērsotu Tuvos Austrumus, tas tagad virzās cauri Centrālajai Āzijai, Krievijai un Austrumeiropai. Tehniskās iespējas ir attīstījušās līdz ar civilizāciju, un kamieļu karavānu vietā preču transportēšana tagad notiek ar vilcieniem.

Turpinot seno tirgotāju un pētnieku tradīcijas, uzņēmums SRR — Sea Rail Road — nodrošina ātru un drošu kravu apmaiņu starp šiem pasaules ekonomikai svarīgajiem punktiem. Pateicoties tehnoloģiju un komunikāciju attīstībai un izmantojot dažādus transportēšanas veidus, mēs sniedzam plašu pārvadājumu pakalpojumu klāstu pa šo ekonomiski pievilcīgo tirdzniecības ceļu, tādējādi samazinot klientu izmaksas, uzlabojot darbības rezultātus un attiecīgi vairojot ieguvumus.  

Mēs uzskatām, ka klienti ir pelnījuši saņemt tikai ātrākos, drošākos un izdevīgākos pakalpojumus. Tādēļ mēs piedāvājam īpaši izstrādātu multimodālu transportēšanas pakalpojumu klāstu, kurā galvenais elements ir konteineru vilcieni, kuri ļauj optimāli veikt liela apjoma pārvadājumus.

Mūsu partneri

Riga Commercial Port Logistic Operator Mann Lines

FIATA LAFF ISO